Felgi Haxer

Model: HX036
999,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
249,75 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:33
- Nosnosť [kg]:950
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: LUNICA
826,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:45
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: F8713
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: F8713
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x108
- ET:40
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: LUNICA
1 152,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x108
- ET:42
- Nosnosť [kg]:825
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: LUNICA
1 021,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x108
- ET:42
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: COVENTRY
1 638,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x108
- ET:42
- Nosnosť [kg]:965
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: RACEWAY
815,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:45
- Nosnosť [kg]:600
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: RACEWAY
815,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x108
- ET:40
- Nosnosť [kg]:600
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: XE170
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x108
- ET:44
- Nosnosť [kg]:680
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: A7065
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:33
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5210
448,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
112,08 € / ks hruby- Priemer diskov:15"
- Šírka:6"
- Rozteč:5x114.3
- ET:46
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX114
512,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
128,00 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x108
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX114
538,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
134,70 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x108
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: IN3521F
792,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
198,05 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x108
- ET:46
- Nosnosť [kg]:1250
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX298
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX298
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x108
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX114
512,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
128,00 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Zľava

Model: FBX114
548,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
137,13 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: IN3521F
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:45
- Nosnosť [kg]:1250
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









