felgi RacingLine

Model: YS214
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:38
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: Y0185
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8"
- Rozteč:6x139.7
- ET:45
- Nosnosť [kg]:955
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: Y0185
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8"
- Rozteč:6x139.7
- ET:60
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: A1408
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:30
- Nosnosť [kg]:730
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX035
633,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
158,48 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B2046
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX042
1 170,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
292,50 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:33
- ET Späť:38
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: FBX255
568,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
142,00 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: A5567
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:35
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I0215B
888,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
222,20 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:6x139.7
- ET:25
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I6098
888,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
222,20 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:9"
- Rozteč:6x139.7
- ET:10
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: YF5710
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:46
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1622
448,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
112,08 € / ks hruby- Priemer diskov:15"
- Šírka:6"
- Rozteč:5x114.3
- ET:45
- Nosnosť [kg]:620
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1072
621,70 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
155,43 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:6x139.7
- ET:25
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
Felgi SDT Stahlrader

Model: SDT265590
42,40 € / ks. hruby
pozadu
ks.
hruby
- Priemer diskov:16"
- Šírka:6"
- Rozteč:5x100
- ET:50
felgi RacingLine

Model: A1894
1 219,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
304,75 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:6x139.7
- ET:18
- Nosnosť [kg]:910
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: YF5699
685,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
171,28 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:51
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: Y1144
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:45
- Nosnosť [kg]:720
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: XE136
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:43.5
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1154
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x100
- ET:45
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









