felgi RacingLine

Model: FBX255
685,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
171,28 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x114.3
- ET:50
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX042
743,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
185,85 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:34
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: BY479
762,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
190,73 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5463
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1115
892,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
223,10 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:6x139.7
- ET:35
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1605
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:6x139.7
- ET:15
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: GUNNER
1 196,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
299,03 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x120
- ET:40
- Nosnosť [kg]:860
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: MENTOR
1 021,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
255,38 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x114.3
- ET:35
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: TOTALE
1 510,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
377,55 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:35
- Nosnosť [kg]:875
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: SPARTA
1 842,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
460,50 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x114.3
- ET:37
- Nosnosť [kg]:965
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: CARTESIO
1 047,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
261,95 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x114.3
- ET:45
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: CARTESIO
908,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
227,08 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:45
- Nosnosť [kg]:650
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: MATISSE-S
859,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
214,88 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:38
- Nosnosť [kg]:825
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: LUNICA
921,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
230,25 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:35
- Nosnosť [kg]:780
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: MENTOR
721,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
180,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x100
- ET:35
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: MATISSE
721,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
180,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: MENTOR
826,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
206,58 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:45
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1778
888,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
222,20 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:6x139.7
- ET:25
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5762
448,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
112,08 € / ks hruby- Priemer diskov:15"
- Šírka:6"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:620
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX035
621,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
155,38 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









