felgi RacingLine

Model: B5463
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:45
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: HE761
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- ET Späť:40
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: H3347F
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller
Zľava

Model: YS214
848,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
212,08 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: YS214
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x114.3
- ET:34
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: FE132
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:50
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX06F
1 170,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
292,50 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x120
- ET:33
- ET Späť:40
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: A8075
1 219,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
304,75 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:6x135
- ET:0
- Nosnosť [kg]:1130
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: B5845
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX010
1 341,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
335,25 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:10.5"
- Rozteč:5x120
- ET:30
- ET Späť:40
- Nosnosť [kg]:1050
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi Haxer

Model: HX010
1 341,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
335,25 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:10.5"
- Rozteč:5x120
- ET:30
- ET Späť:40
- Nosnosť [kg]:1050
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: B1059
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I0294
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- ET Späť:38
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: IN292
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- ET Späť:38
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: IN292
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- ET Späť:38
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: FE194
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x114.3
- ET:35
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I0293
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- ET Späť:40
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: B1416
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: IN292
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- ET Späť:38
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi Haxer

Model: HX036
621,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
155,38 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x114.3
- ET:38
- Nosnosť [kg]:705
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









