Felgi Haxer

Model: B5167
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- ET Späť:38
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: H5249
726,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
181,65 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: B5327
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x120
- ET:25
- ET Späť:41
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: A5563
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:45
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: XF260
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:43
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FE148
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:45
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: BK663
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BY298
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x114.3
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BY983
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:33
- Nosnosť [kg]:725
- Variant (šírka):4 identické
Smitherim

Model: F3045
888,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:18"
- Šírka:9"
- Rozteč:6x139.7
- ET:15
- Variant (šírka):4 identické
Smitherim

Model: F3045
888,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:18"
- Šírka:9"
- Rozteč:6x139.7
- ET:15
- Variant (šírka):4 identické
Smitherim

Model: F3045
1 219,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:6x139.7
- ET:15
- Variant (šírka):4 identické
Smitherim

Model: F3045
1 219,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:6x139.7
- ET:15
- Variant (šírka):4 identické
Smitherim

Model: F3045
1 219,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:6x139.7
- ET:15
- Variant (šírka):4 identické
Smitherim

Model: F1880
1 219,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:6x139.7
- ET:55
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
Smitherim

Model: B2518
1 219,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:6x139.7
- ET:30
- Variant (šírka):4 identické
Smitherim

Model: B1673
1 219,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:20"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:6x139.7
- ET:10
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX015F
1 170,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x120
- ET:30
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):4 identické
Smitherim

Model: B1953
608,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:43
- Variant (šírka):4 identické
Smitherim

Model: Dębica 185/60 R15 + Felgi B5340 MB 5x100
779,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:15"
- Šírka:6"
- Rozteč:5x100
- ET:40
- Variant (šírka):4 identické
- Rozmer pneumatík:185/60 R15
- Index rýchlosti:T - 190 km/h
- Index kapacity:84 - 500 kg
- Sezóna:Zimowe
- Rok výroby pneumatik:2026
- Štítok:D C 71 dB




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









