Felgi GMP Italia

Model: STELLAR
1 021,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: STELLAR
1 178,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi GMP Italia

Model: STELLAR
1 152,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: EVENTO
1 256,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:925
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: ATOM
826,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:25
- Nosnosť [kg]:730
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: SWAN
779,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: STELLAR
1 038,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:19"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: H3524F
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:9.5"
- Šírka zadného ráfika:11.5"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- ET Späť:47
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: H3524F
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:10"
- Šírka zadného ráfika:11.0"
- Rozteč:5x112
- ET:44
- ET Späť:42
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi GMP Italia

Model: SPECTER
1 239,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:20"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:825
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: ULTRIVITY
1 278,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:38
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: ULTRIVITY
1 038,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: ULTRIVITY
1 038,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: QSTAR
1 021,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: MENTOR
1 021,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: RACEWAY
815,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:45
- Nosnosť [kg]:600
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: STELLAR
1 666,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:21"
- Šírka:10"
- Šírka zadného ráfika:11.5"
- Rozteč:5x112
- ET:50
- ET Späť:38
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi GMP Italia

Model: QSTAR
1 152,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:20"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:43
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: YF6153
644,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
161,23 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:7"
- Rozteč:6x130
- ET:50
- Nosnosť [kg]:1200
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5210
448,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
112,08 € / ks hruby- Priemer diskov:15"
- Šírka:6"
- Rozteč:5x114.3
- ET:46
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









