felgi RacingLine

Model: Y1144
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x112
- ET:50
- Nosnosť [kg]:725
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1268
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:790
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: Y5909B
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:34.5
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: Y1144
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:50
- Nosnosť [kg]:860
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5920
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:43
- Nosnosť [kg]:620
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX042
999,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
249,75 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: HX042
743,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
185,85 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BK562
646,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
161,53 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x130
- ET:55
- Nosnosť [kg]:1400
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BK533
512,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
128,00 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x108
- ET:42
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BK533
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x108
- ET:42
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5433
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x108
- ET:50
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5713
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x108
- ET:44
- Nosnosť [kg]:500
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5514
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x108
- ET:40
- Nosnosť [kg]:680
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: 3S1034
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:52
- Nosnosť [kg]:770
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX045
1 170,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
292,50 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:705
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: Y0207
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:34
- Nosnosť [kg]:950
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX08F
809,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
202,38 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:10.5''
- Rozteč:5x112
- ET:42
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX045
712,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
178,00 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:49
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5087
448,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
112,08 € / ks hruby- Priemer diskov:15"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX09F
999,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
249,75 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









