felgi RacingLine

Model: H5084
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x130
- ET:48
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: A5017
448,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
112,08 € / ks hruby- Priemer diskov:15"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:4x108
- ET:25
- Nosnosť [kg]:560
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FE179
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x130
- ET:46
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FE236
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x130
- ET:36
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FE179
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x130
- ET:50
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: H5084
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x130
- ET:46
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FE179
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x130
- ET:50
- Nosnosť [kg]:955
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX010
1 560,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
390,13 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10.5''
- Rozteč:5x130
- ET:40
- Nosnosť [kg]:1050
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: 8102
919,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
229,83 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x130
- ET:50
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: H5084
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x130
- ET:50
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: H5082
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x130
- ET:46
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: H5084
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x130
- ET:46
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5714
448,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
112,08 € / ks hruby- Priemer diskov:15"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:4x108
- ET:25
- Nosnosť [kg]:560
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BK473
621,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
155,38 € / ks hruby- Priemer diskov:15"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x130
- ET:50
- Nosnosť [kg]:1250
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BK473
644,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
161,23 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x130
- ET:50
- Nosnosť [kg]:1250
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: A5108
448,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
112,08 € / ks hruby- Priemer diskov:15"
- Šírka:6"
- Rozteč:4x108
- ET:25
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5362
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x130
- ET:46
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1378
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x130
- ET:46
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: FE179
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x130
- ET:48
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FE179
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x130
- ET:46
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









