felgi RacingLine

Model: I5561
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x112
- ET:46
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: Y1243
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:38
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Smitherim

Model: SM03
3 269,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:21"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:34
- Spôsob výroby:Forged
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX261
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:44
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX024F
999,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
249,75 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
Mercedes-Benz OEM
Tu je bestseller

Model: A1774012900
462,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
115,60 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x112
- ET:44
- Nosnosť [kg]:725
- Variant (šírka):4 identické
Volkswagen OE

Model: 3G8071497
512,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
128,00 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x112
- ET:38
- Variant (šírka):4 identické
Volkswagen OE
Tu je bestseller

Model: 3G8071497
512,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
128,00 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x112
- ET:38
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX019F
999,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
249,75 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: GUNNER
921,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
230,25 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: Y1243
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:38
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: ENERGIA
1 721,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
430,25 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: BERGHEM
954,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
238,53 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: ULTRIVITY
1 038,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
259,50 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: QSTAR
921,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
230,25 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: TOTALE
1 510,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
377,55 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:43
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: ULTRIVITY
1 219,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
304,88 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:38
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: FENDER
943,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
235,85 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Nosnosť [kg]:775
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: ULTRIVITY
979,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
244,88 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: GUNNER
1 021,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
255,38 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









