felgi RacingLine

Model: 7905F
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX042
999,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
249,75 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: 1308B
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: 1308B
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX203
792,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
198,05 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:9"
- Rozteč:6x139.7
- ET:0
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: 1308B
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:30
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: 1308B
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:30
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: F7826
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x100
- ET:40
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I0257
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I0257
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x100
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: JT186
888,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
222,20 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:9"
- Rozteč:6x139.7
- ET:0
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: JT187
888,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
222,20 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:9"
- Rozteč:6x139.7
- ET:0
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX229
767,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
191,95 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:9"
- Rozteč:6x139.7
- ET:0
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: G235X
792,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
198,05 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:6x139.7
- ET:0
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I0257
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:42
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: JT221
888,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
222,20 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:9"
- Rozteč:6x139.7
- ET:0
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5877
767,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
191,95 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:8"
- Rozteč:6x139.7
- ET:-15
- Nosnosť [kg]:1130
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I6098
792,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
198,05 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:9"
- Rozteč:6x139.7
- ET:10
- Nosnosť [kg]:1130
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: HX042
743,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
185,85 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX298
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









