felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: L1432
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x110
- ET:41
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5660
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x110
- ET:33
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: Y1187
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:4x108
- ET:25
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: XE139
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:26
- Nosnosť [kg]:955
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5883
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x112
- ET:42
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1110
448,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
112,08 € / ks hruby- Priemer diskov:15"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:4x100
- ET:35
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: H4101
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:735
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FE172
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x114.3
- ET:35
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
V propagácii

Model: BY298
Bežná cena: 731,00 € hruby584,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
Najnižšia cena produktu za 30 dní pred zľavou: 719,30 €146,23 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x114.3
- ET:35
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1092
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x114.3
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1743
889,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
222,45 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:6x139.7
- ET:25
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5463
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:725
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: XE351
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5815
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:26
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
V propagácii

Model: RA6088
Bežná cena: 731,00 € hruby612,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
Najnižšia cena produktu za 30 dní pred zľavou: 682,70 €153,00 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:6x114.3
- ET:40
- Stredový otvor:67.1
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1058
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BK424
792,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
198,05 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x118
- ET:45
- Nosnosť [kg]:1250
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
V propagácii

Model: RBK424
Bežná cena: 609,00 € hruby578,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
Najnižšia cena produktu za 30 dní pred zľavou: 683,30 €144,65 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x108
- ET:40
- Stredový otvor:73.1
- Nosnosť [kg]:1250
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
V propagácii

Model: B5083
Bežná cena: 731,00 € hruby584,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
Najnižšia cena produktu za 30 dní pred zľavou: 694,40 €146,23 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x100
- ET:35
- Stredový otvor:57.1
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BY131
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:770
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









