felgi RacingLine

Model: I5599
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x115
- ET:18
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX261
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:44
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: 3S1385
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:38
- Nosnosť [kg]:770
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5168
448,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
112,08 € / ks hruby- Priemer diskov:15"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:45
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: SW355
558,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
139,58 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x112
- ET:11
- ET Späť:10
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: H3272F
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: JT274
888,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
222,20 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x127
- ET:-12
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: Y1118
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5598
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: 3S198
1 170,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
292,50 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:43
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: HF2125
888,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
222,20 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:6X120
- ET:50
- Nosnosť [kg]:1050
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B3025
644,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
161,23 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:6X120
- ET:50
- Nosnosť [kg]:1400
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B3025
558,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
139,58 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:6X120
- ET:50
- Nosnosť [kg]:1400
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: B1515
621,70 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
155,43 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x120
- ET:55
- Nosnosť [kg]:1000
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: F726
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:34
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FD5938
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x112
- ET:19
- ET Späť:24
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: FD5938
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:19
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: SW355
558,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
139,58 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:11
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Zľava

Model: L2413
975,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
243,78 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x120
- ET:20
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: F3051
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









