felgi RacingLine

Model: 3S1385
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:38
- Nosnosť [kg]:770
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: 3S198
1 170,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
292,50 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:43
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: FBX003
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:36
- ET Späť:43
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: 3S1261
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:28
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I0343
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:36
- ET Späť:43
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: A5915
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x112
- ET:28
- ET Späť:46
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: I0294
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:25
- ET Späť:40
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: HF5220
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x112
- ET:28
- ET Späť:46
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: Y5909B
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:34.5
- ET Späť:35.5
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: I0384
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:26
- ET Späť:37
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi GMP Italia

Model: TOTALE
1 510,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
377,55 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:43
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: 3S1284
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- ET Späť:44
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: FBX007
1 333,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
333,48 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:36
- ET Späť:43.5
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi GMP Italia

Model: TITAN
1 537,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
384,40 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9.5"
- Šírka zadného ráfika:10.5"
- Rozteč:5x112
- ET:26
- ET Späť:19
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi GMP Italia

Model: TITAN
1 623,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
405,85 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9.5"
- Šírka zadného ráfika:10.5"
- Rozteč:5x112
- ET:26
- ET Späť:19
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi GMP Italia

Model: STELLAR
1 239,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
309,75 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi GMP Italia

Model: SPECTER
1 178,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
294,63 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- ET Späť:40
- Nosnosť [kg]:825
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi GMP Italia

Model: ULTRIVITY
1 219,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
304,88 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:38
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: FENDER
1 262,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
315,60 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Nosnosť [kg]:775
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: STELLAR
1 152,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
288,05 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









