felgi RacingLine

Model: IN3515F
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:50
- Nosnosť [kg]:715
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: HF2125
888,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
222,20 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:6X120
- ET:50
- Nosnosť [kg]:1050
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: LUNICA
1 021,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
255,38 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x108
- ET:42
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: BERGHEM
2 163,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
540,98 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Šírka zadného ráfika:11.5"
- Rozteč:5x112
- ET:50
- ET Späť:43
- Nosnosť [kg]:965
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi GMP Italia

Model: BERGHEM
2 074,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
518,53 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:50
- Nosnosť [kg]:965
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: F0133
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX414
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:715
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX414
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:715
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX414
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x108
- ET:40
- Nosnosť [kg]:715
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX414
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:40
- Nosnosť [kg]:715
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5598
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:32
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: A5479
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:34
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5167
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- ET Späť:40
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: FBX298
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x100
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1566
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: Y1392
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:4x100
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX298
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5598
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:27
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: HE761
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- ET Späť:40
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: BK690
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









