felgi RacingLine

Model: H5084
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x130
- ET:50
- ET Späť:45
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: A5891
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:38
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5762
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x100
- ET:45
- Nosnosť [kg]:620
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: Y1144
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x108
- ET:45
- Nosnosť [kg]:720
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5762
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x108
- ET:45
- Nosnosť [kg]:620
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5760
448,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
112,08 € / ks hruby- Priemer diskov:15"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x100
- ET:40
- Nosnosť [kg]:540
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BYF956A
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x120
- ET:30
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: SSA03
748,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
187,13 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi Haxer

Model: SSA03
748,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
187,13 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5772
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX035
1 170,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
292,50 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5846
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5893
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:790
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B3025
655,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
163,98 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:6x125
- ET:55
- Nosnosť [kg]:1400
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I0257
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x100
- ET:45
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: H3286F
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX007
846,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
211,53 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1611
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x150
- ET:45
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX142
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:36
- ET Späť:45
- Nosnosť [kg]:1000
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: B5762
448,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
112,08 € / ks hruby- Priemer diskov:15"
- Šírka:6"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:620
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









