felgi RacingLine

Model: B5852
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1637
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:31
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: 3S5997
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX024F
1 170,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
292,50 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x114.3
- ET:35
- ET Späť:40
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: H5080
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:50
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX024F
1 170,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
292,50 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x120
- ET:33
- ET Späť:40
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi Haxer

Model: HX024F
1 170,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
292,50 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x120
- ET:33
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX024F
1 170,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
292,50 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- ET Späť:40
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi Haxer

Model: HX024F
1 170,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
292,50 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BY479
438,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
109,63 € / ks hruby- Priemer diskov:13"
- Šírka:6"
- Rozteč:4x100
- ET:30
- Nosnosť [kg]:350
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: 55504
448,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
112,08 € / ks hruby- Priemer diskov:15"
- Šírka:5.5"
- Rozteč:4x100
- ET:45
- Nosnosť [kg]:500
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5845
448,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
112,08 € / ks hruby- Priemer diskov:15"
- Šírka:6"
- Rozteč:5x100
- ET:40
- Nosnosť [kg]:540
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5449
448,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
112,08 € / ks hruby- Priemer diskov:15"
- Šírka:6"
- Rozteč:5x100
- ET:40
- Nosnosť [kg]:550
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: LU596
448,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
112,08 € / ks hruby- Priemer diskov:15"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:4x100
- ET:20
- Nosnosť [kg]:500
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: Y1210
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:4x98
- ET:35
- Nosnosť [kg]:560
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX035
621,70 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
155,43 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5937
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:51
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5210
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:48
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: FURIOSA
1 563,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
390,98 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9.5"
- Šírka zadného ráfika:10.5"
- Rozteč:5x112
- ET:26
- ET Späť:19
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi GMP Italia

Model: FURIOSA
1 563,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
390,98 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:26
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









