felgi RacingLine

Model: I1141
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- ET Späť:42
- Nosnosť [kg]:955
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: I1141
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:955
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I1141
1 016,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
254,20 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- ET Späť:42
- Nosnosť [kg]:955
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: B1618
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:20
- Nosnosť [kg]:955
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1618
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:20
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I0395
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x120
- ET:40
- Nosnosť [kg]:950
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5498
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Šírka zadného ráfika:11.0"
- Rozteč:5x120
- ET:40
- ET Späť:37
- Nosnosť [kg]:950
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: Y1201
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:26
- Nosnosť [kg]:955
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I0395
1 755,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
438,85 € / ks hruby- Priemer diskov:23"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x120
- ET:40
- Nosnosť [kg]:950
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1566
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:31
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1058
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:33
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Zľava

Model: B2419
609,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,38 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:7"
- Rozteč:6x130
- ET:50
- Nosnosť [kg]:1400
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: H5080
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x120
- ET:40
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5883
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x98
- ET:41
- Nosnosť [kg]:730
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: L1667
568,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
142,00 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:4x100
- ET:40
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: H5080
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:28
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: H5080
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:28
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: B5920
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:35
- Nosnosť [kg]:620
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5906F
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:4x108
- ET:32
- Nosnosť [kg]:680
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: Y0136
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









