felgi RacingLine

Model: TL0400
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: B1072
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:6x139.7
- ET:25
- Nosnosť [kg]:840
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I0384
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:33
- Nosnosť [kg]:715
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: H5060
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: YS1180
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:32.5
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: Y1201
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:34
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5598
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:32
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX041
999,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
249,75 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- ET Späť:42
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi Haxer

Model: HX015F
999,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
249,75 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:20
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FE170
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:38
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX132
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35.5
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX132
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35.5
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5909
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:790
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5909
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:790
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1831
794,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
198,73 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:25
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: Y1201
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:38
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX042
1 170,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
292,50 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX015F
1 170,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
292,50 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:10.5''
- Rozteč:5x112
- ET:20
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I0410
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:26
- Nosnosť [kg]:955
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: F1995
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:21
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









