felgi RacingLine

Model: I5625
794,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
198,73 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:41
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5627
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5638
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5639
712,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
178,00 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5639
685,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
171,28 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5639
655,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
163,98 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5640
629,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
157,25 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5640
655,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
163,98 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1571
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5491
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:38
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5131
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5598
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX015F
1 170,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
292,50 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:10.5''
- Rozteč:5x112
- ET:20
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: L2387
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x110
- ET:37
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I1139
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:41
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5625
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:41
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5625
836,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
209,08 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:41
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5638
809,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
202,38 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: Y1118
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x114.3
- ET:30
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: Y1118
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x114.3
- ET:30
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









