felgi RacingLine

Model: Y1118
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x114.3
- ET:30
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5536
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x127
- ET:56
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1258
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:38
- Nosnosť [kg]:1000
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5909
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5611
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:20
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: XE139
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:31
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5641
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:33
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: Y1201
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1566
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:31
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5639
836,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
209,08 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:38
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5639
782,70 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
195,68 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:38
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5639
782,70 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
195,68 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:38
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5640
782,70 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
195,68 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:38
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5640
753,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
188,35 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:38
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5628
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x108
- ET:38.5
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5611
1 046,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
261,53 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:20
- Nosnosť [kg]:955
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: A513
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:33
- Nosnosť [kg]:790
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5598
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:25
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: I5598
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:21
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5598
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:19
- Nosnosť [kg]:955
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









