LadneFelgi.pl

Model: LF269472
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:31341893
- Značka auta:Volvo
- Model auta:C30 Electric
- Roky výroby:01/2010-12/2010
LadneFelgi.pl

Model: LF269473
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:31341171
- Značka auta:Volvo
- Model auta:C30 Electric
- Roky výroby:01/2010-12/2010
LadneFelgi.pl

Model: LF269474
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:31414189
- Značka auta:Volvo
- Model auta:C30 Electric
- Roky výroby:01/2010-12/2010
LadneFelgi.pl

Model: LF269475
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:31302096
- Značka auta:Volvo
- Model auta:C70
- Roky výroby:01/2011-12/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF269467
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:31445474
- Značka auta:Volvo
- Model auta:C30
- Roky výroby:01/2006-03/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF269468
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:31302096
- Značka auta:Volvo
- Model auta:C30
- Roky výroby:01/2006-12/2010
LadneFelgi.pl

Model: LF269469
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:31341893
- Značka auta:Volvo
- Model auta:C30 Electric
- Roky výroby:01/2011-12/2013
LadneFelgi.pl

Model: LF269461
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:XL1
- Roky výroby:07/2013-09/2018
LadneFelgi.pl

Model: LF269462
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:XL1
- Roky výroby:07/2013-09/2018
LadneFelgi.pl

Model: LF269463
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:31302096
- Značka auta:Volvo
- Model auta:C30
- Roky výroby:01/2011-03/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF269464
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:31341893
- Značka auta:Volvo
- Model auta:C30
- Roky výroby:01/2006-03/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF269465
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:31341171
- Značka auta:Volvo
- Model auta:C30
- Roky výroby:01/2006-03/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF269466
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:31414189
- Značka auta:Volvo
- Model auta:C30
- Roky výroby:01/2006-03/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF269455
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275C
- Značka auta:VW
- Model auta:Variant
- Roky výroby:01/2015-12/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF269456
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275A
- Značka auta:VW
- Model auta:Variant
- Roky výroby:01/2015-12/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF269457
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:1K0907253D
- Značka auta:VW
- Model auta:Variant
- Roky výroby:01/2006-12/2011
LadneFelgi.pl

Model: LF269458
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:1K0907253C
- Značka auta:VW
- Model auta:Vento
- Roky výroby:01/2005-12/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF269459
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:30D907251
- Značka auta:VW
- Model auta:Viloran
- Roky výroby:01/2022-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269460
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Viloran
- Roky výroby:01/2019-06/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269448
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Up!
- Roky výroby:08/2011-12/2018




Moderní design
Perfektní padnutí
Vysoká odolnost
Doprava zdarma do 24 hodin
Individuální projekt
Oddaná pečovatelka









