LadneFelgi.pl

Model: LF269412
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:3AA907275D
- Značka auta:VW
- Model auta:Tiguan
- Roky výroby:01/2007-12/2015
LadneFelgi.pl

Model: LF269413
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275A
- Značka auta:VW
- Model auta:Tiguan
- Roky výroby:01/2018-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269414
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:7PP907275G
- Značka auta:VW
- Model auta:Tiguan
- Roky výroby:01/2017-12/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF269415
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275A
- Značka auta:VW
- Model auta:Tiguan
- Roky výroby:01/2016-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269403
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Teramont X
- Roky výroby:01/2019-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269404
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275F
- Značka auta:VW
- Model auta:Tiguan
- Roky výroby:01/2024-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269405
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:3WA907255
- Značka auta:VW
- Model auta:Tiguan
- Roky výroby:09/2023-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269406
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:95C907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Tiguan
- Roky výroby:09/2023-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269407
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Tiguan
- Roky výroby:01/2016-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269408
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Tiguan
- Roky výroby:01/2016-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269409
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:3AA907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Tiguan
- Roky výroby:01/2012-12/2021
LadneFelgi.pl

Model: LF269397
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:30D907251
- Značka auta:VW
- Model auta:Teramont
- Roky výroby:07/2022-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269398
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Teramont
- Roky výroby:01/2019-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269399
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Teramont
- Roky výroby:01/2017-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269400
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Teramont
- Roky výroby:01/2017-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269401
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:9A790727502
- Značka auta:VW
- Model auta:Teramont
- Roky výroby:01/2017-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269402
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:30D907251
- Značka auta:VW
- Model auta:Teramont X
- Roky výroby:07/2022-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269392
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Tayron GTE
- Roky výroby:01/2021-12/2021
LadneFelgi.pl

Model: LF269393
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:30D907251
- Značka auta:VW
- Model auta:Tayron X
- Roky výroby:05/2022-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269394
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Tayron X
- Roky výroby:01/2020-12/2023




Moderní design
Perfektní padnutí
Vysoká odolnost
Doprava zdarma do 24 hodin
Individuální projekt
Oddaná pečovatelka









