LadneFelgi.pl

Model: LF269437
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Touareg 2
- Roky výroby:01/2015-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF269438
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275F
- Značka auta:VW
- Model auta:Touran
- Roky výroby:01/2024-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269426
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:7P0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Touareg
- Roky výroby:01/2012-12/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF269427
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:4F0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Touareg
- Roky výroby:01/2011-12/2017
LadneFelgi.pl

Model: LF269428
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:7PP907275F
- Značka auta:VW
- Model auta:Touareg
- Roky výroby:01/2007-07/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF269429
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:4F0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Touareg
- Roky výroby:01/2007-12/2011
LadneFelgi.pl

Model: LF269430
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:4F0907275D
- Značka auta:VW
- Model auta:Touareg
- Roky výroby:01/2006-12/2009
LadneFelgi.pl

Model: LF269431
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:7L0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Touareg
- Roky výroby:02/2002-12/2007
LadneFelgi.pl

Model: LF269419
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Tiguan L
- Roky výroby:01/2016-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269420
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:9A790727502
- Značka auta:VW
- Model auta:Tiguan L
- Roky výroby:01/2016-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269421
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Tiguan X
- Roky výroby:01/2018-12/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF269422
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Tiguan X
- Roky výroby:01/2018-12/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF269423
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275F
- Značka auta:VW
- Model auta:Touareg
- Roky výroby:01/2024-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269424
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Touareg
- Roky výroby:08/2014-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269425
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275B
- Značka auta:VW
- Model auta:Touareg
- Roky výroby:08/2014-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269417
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275F
- Značka auta:VW
- Model auta:Tiguan L
- Roky výroby:01/2024-06/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269418
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Tiguan L
- Roky výroby:01/2016-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269416
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:1K0907253D
- Značka auta:VW
- Model auta:Tiguan
- Roky výroby:01/2008-12/2011
LadneFelgi.pl

Model: LF269410
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:3AA907275
- Značka auta:VW
- Model auta:Tiguan
- Roky výroby:05/2011-12/2015
LadneFelgi.pl

Model: LF269411
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:1K0907253C
- Značka auta:VW
- Model auta:Tiguan
- Roky výroby:01/2008-04/2011




Moderní design
Perfektní padnutí
Vysoká odolnost
Doprava zdarma do 24 hodin
Individuální projekt
Oddaná pečovatelka









