LadneFelgi.pl

Model: LF269175
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275B
- Značka auta:Skoda
- Model auta:Kodiaq
- Roky výroby:01/2016-06/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269176
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275F
- Značka auta:Skoda
- Model auta:Kodiaq
- Roky výroby:01/2016-06/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269177
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275
- Značka auta:Skoda
- Model auta:Octavia
- Roky výroby:01/2015-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269167
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275
- Značka auta:Skoda
- Model auta:Citigo
- Roky výroby:10/2011-12/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF269168
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275B
- Značka auta:Skoda
- Model auta:Citigo
- Roky výroby:10/2011-12/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF269169
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:9A790727502
- Značka auta:Skoda
- Model auta:Citigo
- Roky výroby:10/2011-12/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF269170
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275
- Značka auta:Skoda
- Model auta:Fabia
- Roky výroby:01/2015-12/2021
LadneFelgi.pl

Model: LF269165
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:7PP907275F
- Značka auta:Seat
- Model auta:Exeo
- Roky výroby:06/2013-12/2015
LadneFelgi.pl

Model: LF269166
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275
- Značka auta:Skoda
- Model auta:Citigo
- Roky výroby:05/2014-06/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF269158
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:PA66CF35
- Značka auta:Saab
- Model auta:9-5
- Roky výroby:07/2002-10/2006
LadneFelgi.pl

Model: LF269159
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:20922900
- Značka auta:Saab
- Model auta:9-5
- Roky výroby:01/2010-12/2013
LadneFelgi.pl

Model: LF269160
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:22854866
- Značka auta:Saab
- Model auta:9-5
- Roky výroby:01/2010-12/2013
LadneFelgi.pl

Model: LF269161
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:12768826
- Značka auta:Saab
- Model auta:9-5
- Roky výroby:01/2010-12/2013
LadneFelgi.pl

Model: LF269162
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:25774007
- Značka auta:Saab
- Model auta:9-7X
- Roky výroby:01/2007-12/2011
LadneFelgi.pl

Model: LF269163
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:25774006
- Značka auta:Saab
- Model auta:9-7X
- Roky výroby:01/2008-12/2009
LadneFelgi.pl

Model: LF269164
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:25774006
- Značka auta:Saab
- Model auta:9-7X
- Roky výroby:01/2005-12/2007
LadneFelgi.pl

Model: LF269152
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:12825085
- Značka auta:Saab
- Model auta:9-5
- Roky výroby:11/2006-09/2009
LadneFelgi.pl

Model: LF269153
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13172567
- Značka auta:Saab
- Model auta:9-5
- Roky výroby:01/2003-12/2007
LadneFelgi.pl

Model: LF269154
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:24437708
- Značka auta:Saab
- Model auta:9-5
- Roky výroby:01/2003-12/2007
LadneFelgi.pl

Model: LF269155
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:PA66CF35
- Značka auta:Saab
- Model auta:9-5
- Roky výroby:01/2003-12/2007




Moderní design
Perfektní padnutí
Vysoká odolnost
Doprava zdarma do 24 hodin
Individuální projekt
Oddaná pečovatelka









