LadneFelgi.pl

Model: LF269156
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13172567
- Značka auta:Saab
- Model auta:9-5
- Roky výroby:07/2002-10/2006
LadneFelgi.pl

Model: LF269157
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:24437708
- Značka auta:Saab
- Model auta:9-5
- Roky výroby:07/2002-10/2006
LadneFelgi.pl

Model: LF269146
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:20922901
- Značka auta:Saab
- Model auta:9-4X
- Roky výroby:01/2011-06/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF269147
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:20922900
- Značka auta:Saab
- Model auta:9-4X
- Roky výroby:01/2011-12/2012
LadneFelgi.pl

Model: LF269148
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:22854866
- Značka auta:Saab
- Model auta:9-4X
- Roky výroby:01/2011-12/2012
LadneFelgi.pl

Model: LF269149
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:12768826
- Značka auta:Saab
- Model auta:9-4X
- Roky výroby:01/2011-12/2012
LadneFelgi.pl

Model: LF269150
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13327259
- Značka auta:Saab
- Model auta:9-5
- Roky výroby:10/2009-12/2013
LadneFelgi.pl

Model: LF269151
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:12825085
- Značka auta:Saab
- Model auta:9-5
- Roky výroby:01/2008-12/2012
LadneFelgi.pl

Model: LF269142
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:24437708
- Značka auta:Saab
- Model auta:9-3
- Roky výroby:01/2003-09/2006
LadneFelgi.pl

Model: LF269143
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:PA66CF35
- Značka auta:Saab
- Model auta:9-3
- Roky výroby:01/2003-09/2006
LadneFelgi.pl

Model: LF269144
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13227143
- Značka auta:Saab
- Model auta:9-3
- Roky výroby:01/2002-12/2016
LadneFelgi.pl

Model: LF269145
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:12825085
- Značka auta:Saab
- Model auta:9-3X
- Roky výroby:07/2007-04/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF269137
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:12825085
- Značka auta:Saab
- Model auta:9-3
- Roky výroby:10/2006-05/2009
LadneFelgi.pl

Model: LF269138
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13172567
- Značka auta:Saab
- Model auta:9-3
- Roky výroby:01/2003-12/2007
LadneFelgi.pl

Model: LF269139
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:24437708
- Značka auta:Saab
- Model auta:9-3
- Roky výroby:01/2003-12/2007
LadneFelgi.pl

Model: LF269140
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:PA66CF35
- Značka auta:Saab
- Model auta:9-3
- Roky výroby:01/2003-12/2007
LadneFelgi.pl

Model: LF269141
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13172567
- Značka auta:Saab
- Model auta:9-3
- Roky výroby:01/2003-09/2006
LadneFelgi.pl

Model: LF269131
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13172567
- Značka auta:Saab
- Model auta:9-Mar
- Roky výroby:09/2002-12/2006
LadneFelgi.pl

Model: LF269132
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:24437708
- Značka auta:Saab
- Model auta:9-Mar
- Roky výroby:09/2002-12/2006
LadneFelgi.pl

Model: LF269133
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13327259
- Značka auta:Saab
- Model auta:9-3
- Roky výroby:01/2013-12/2015




Moderní design
Perfektní padnutí
Vysoká odolnost
Doprava zdarma do 24 hodin
Individuální projekt
Oddaná pečovatelka









