LadneFelgi.pl

Model: LF269116
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:36106877934
- Značka auta:Rolls Royce
- Model auta:Spectre
- Roky výroby:08/2023-06/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269107
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:36106874830
- Značka auta:Rolls Royce
- Model auta:Ghost
- Roky výroby:04/2014-12/2021
LadneFelgi.pl

Model: LF269108
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:36106790054
- Značka auta:Rolls Royce
- Model auta:Ghost
- Roky výroby:12/2009-03/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF269109
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:36236798726
- Značka auta:Rolls Royce
- Model auta:Ghost
- Roky výroby:01/2009-12/2010
LadneFelgi.pl

Model: LF269110
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:36106872774
- Značka auta:Rolls Royce
- Model auta:Phantom
- Roky výroby:01/2017-06/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269111
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:36106790054
- Značka auta:Rolls Royce
- Model auta:Phantom
- Roky výroby:01/2012-12/2017
LadneFelgi.pl

Model: LF269112
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:36106798872
- Značka auta:Rolls Royce
- Model auta:Phantom
- Roky výroby:01/2007-12/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF269100
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:36106790054
- Značka auta:Rolls Royce
- Model auta:Dawn
- Roky výroby:04/2014-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269101
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:36236798726
- Značka auta:Rolls Royce
- Model auta:Drophead Coupe
- Roky výroby:01/2007-12/2018
LadneFelgi.pl

Model: LF269102
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:36106887147
- Značka auta:Rolls Royce
- Model auta:Ghost
- Roky výroby:08/2020-06/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269103
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:6887140
- Značka auta:Rolls Royce
- Model auta:Ghost
- Roky výroby:08/2020-06/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269104
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:36106877937
- Značka auta:Rolls Royce
- Model auta:Ghost
- Roky výroby:01/2020-06/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269105
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:6877936
- Značka auta:Rolls Royce
- Model auta:Ghost
- Roky výroby:01/2020-06/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269106
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:36106798872
- Značka auta:Rolls Royce
- Model auta:Ghost
- Roky výroby:04/2014-12/2021
LadneFelgi.pl

Model: LF269094
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:6877936
- Značka auta:Rolls Royce
- Model auta:Cullinan
- Roky výroby:02/2018-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269095
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:36106887147
- Značka auta:Rolls Royce
- Model auta:Cullinan
- Roky výroby:01/2018-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269096
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:6887140
- Značka auta:Rolls Royce
- Model auta:Cullinan
- Roky výroby:01/2018-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF269097
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:36106798872
- Značka auta:Rolls Royce
- Model auta:Dawn
- Roky výroby:01/2016-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269098
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:36106874830
- Značka auta:Rolls Royce
- Model auta:Dawn
- Roky výroby:01/2016-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF269099
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:36106890964
- Značka auta:Rolls Royce
- Model auta:Dawn
- Roky výroby:01/2016-12/2023




Moderní design
Perfektní padnutí
Vysoká odolnost
Doprava zdarma do 24 hodin
Individuální projekt
Oddaná pečovatelka









