LadneFelgi.pl

Model: LF268935
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407000435R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Latitude
- Roky výroby:05/2009-12/2017
LadneFelgi.pl

Model: LF268936
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407004CB0B
- Značka auta:Renault
- Model auta:Lodgy
- Roky výroby:01/2022-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF268937
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407005642R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Lodgy
- Roky výroby:06/2014-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF268925
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407000435R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Laguna III
- Roky výroby:10/2007-12/2016
LadneFelgi.pl

Model: LF268926
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407003743R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Laguna III
- Roky výroby:01/2007-12/2016
LadneFelgi.pl

Model: LF268927
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407000435R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Laguna III
- Roky výroby:01/2007-12/2016
LadneFelgi.pl

Model: LF268928
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407004CB0A
- Značka auta:Renault
- Model auta:Laguna IV
- Roky výroby:04/2015-06/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF268929
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407004CB0A
- Značka auta:Renault
- Model auta:Latitude
- Roky výroby:01/2016-06/2018
LadneFelgi.pl

Model: LF268930
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407005578R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Latitude
- Roky výroby:01/2010-12/2010
LadneFelgi.pl

Model: LF268918
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:400012631R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Laguna II
- Roky výroby:12/2000-03/2010
LadneFelgi.pl

Model: LF268919
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:400011621R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Laguna II
- Roky výroby:12/2000-03/2010
LadneFelgi.pl

Model: LF268920
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:8200023746
- Značka auta:Renault
- Model auta:Laguna II
- Roky výroby:12/2000-04/2009
LadneFelgi.pl

Model: LF268921
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407002138R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Laguna II
- Roky výroby:12/2000-04/2009
LadneFelgi.pl

Model: LF268922
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:400012631R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Laguna II
- Roky výroby:12/2000-04/2009
LadneFelgi.pl

Model: LF268923
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:400011621R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Laguna II
- Roky výroby:12/2000-04/2009
LadneFelgi.pl

Model: LF268924
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407003743R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Laguna III
- Roky výroby:10/2007-12/2016
LadneFelgi.pl

Model: LF268917
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407002138R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Laguna II
- Roky výroby:12/2000-03/2010
LadneFelgi.pl

Model: LF268914
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407002138R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Laguna I
- Roky výroby:01/1998-12/2001
LadneFelgi.pl

Model: LF268915
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:400012631R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Laguna I
- Roky výroby:01/1998-12/2001
LadneFelgi.pl

Model: LF268916
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:8200023746
- Značka auta:Renault
- Model auta:Laguna II
- Roky výroby:12/2000-03/2010




Moderní design
Perfektní padnutí
Vysoká odolnost
Doprava zdarma do 24 hodin
Individuální projekt
Oddaná pečovatelka









