LadneFelgi.pl

Model: LF268908
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407003743R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Laguna
- Roky výroby:01/2011-12/2021
LadneFelgi.pl

Model: LF268909
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407000435R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Laguna
- Roky výroby:01/2011-12/2021
LadneFelgi.pl

Model: LF268910
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407003743R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Laguna
- Roky výroby:01/2009-12/2010
LadneFelgi.pl

Model: LF268911
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407000435R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Laguna
- Roky výroby:01/2009-12/2010
LadneFelgi.pl

Model: LF268912
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407000435R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Laguna Grandtour
- Roky výroby:06/2007-12/2016
LadneFelgi.pl

Model: LF268913
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:8200023746
- Značka auta:Renault
- Model auta:Laguna I
- Roky výroby:01/1998-12/2001
LadneFelgi.pl

Model: LF268902
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:4031100Q0F
- Značka auta:Renault
- Model auta:Kwid
- Roky výroby:01/2023-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF268903
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407009322R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Kwid
- Roky výroby:01/2022-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF268904
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407007932R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Kwid
- Roky výroby:01/2022-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF268905
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407001628R
- Značka auta:Renault
- Model auta:K-ZE
- Roky výroby:09/2019-12/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF268906
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407006UA0A
- Značka auta:Renault
- Model auta:K-ZE
- Roky výroby:01/2019-06/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF268907
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:4031100Q0F
- Značka auta:Renault
- Model auta:K-ZE
- Roky výroby:01/2019-06/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF268895
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407004CB0A
- Značka auta:Renault
- Model auta:KOLEOS II/QM6
- Roky výroby:01/2016-12/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF268896
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407704CB1B
- Značka auta:Renault
- Model auta:KOLEOS II/QM6
- Roky výroby:01/2016-12/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF268897
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407004CB0A
- Značka auta:Renault
- Model auta:KOLEOS II/QM6
- Roky výroby:01/2016-12/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF268898
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407704CB1B
- Značka auta:Renault
- Model auta:KOLEOS II/QM6
- Roky výroby:01/2016-12/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF268899
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407004CB0A
- Značka auta:Renault
- Model auta:KOLEOS II/QM6
- Roky výroby:01/2016-12/2016
LadneFelgi.pl

Model: LF268900
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407704CB1B
- Značka auta:Renault
- Model auta:KOLEOS II/QM6
- Roky výroby:01/2016-12/2016
LadneFelgi.pl

Model: LF268901
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407006UA0A
- Značka auta:Renault
- Model auta:Kwid
- Roky výroby:01/2023-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF268892
2 430,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
607,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407001AA0D
- Značka auta:Renault
- Model auta:Koleos
- Roky výroby:01/2010-12/2013




Moderní design
Perfektní padnutí
Vysoká odolnost
Doprava zdarma do 24 hodin
Individuální projekt
Oddaná pečovatelka









