LadneFelgi.pl

Model: LF268870
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407009987R
- Značka auta:Renault
- Model auta:kiger
- Roky výroby:01/2022-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF268871
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407005642R
- Značka auta:Renault
- Model auta:kiger
- Roky výroby:01/2021-06/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF268872
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407006UA0A
- Značka auta:Renault
- Model auta:Koleos
- Roky výroby:01/2024-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF268873
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407004CB0A
- Značka auta:Renault
- Model auta:Koleos
- Roky výroby:08/2016-06/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF268874
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407004CB0B
- Značka auta:Renault
- Model auta:Koleos
- Roky výroby:08/2016-06/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF268867
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407004CB0A
- Značka auta:Renault
- Model auta:Kangoo Z.E.
- Roky výroby:01/2017-12/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF268868
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407001628R
- Značka auta:Renault
- Model auta:kiger
- Roky výroby:01/2022-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF268860
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407006UA0A
- Značka auta:Renault
- Model auta:Kangoo III
- Roky výroby:01/2020-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF268861
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:4031100Q0F
- Značka auta:Renault
- Model auta:Kangoo III
- Roky výroby:01/2020-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF268862
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407006UA0A
- Značka auta:Renault
- Model auta:Kangoo Passenger
- Roky výroby:04/2020-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF268863
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407001628R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Kangoo Passenger
- Roky výroby:10/2007-03/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF268864
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407009322R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Kangoo Passenger
- Roky výroby:10/2007-03/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF268865
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407009987R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Kangoo Passenger
- Roky výroby:10/2007-03/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF268866
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407004CB0B
- Značka auta:Renault
- Model auta:Kangoo Z.E.
- Roky výroby:01/2020-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF268854
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407005642R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Kangoo II
- Roky výroby:06/2017-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF268855
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407001628R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Kangoo II
- Roky výroby:10/2007-12/2021
LadneFelgi.pl

Model: LF268856
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407009322R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Kangoo II
- Roky výroby:10/2007-12/2021
LadneFelgi.pl

Model: LF268857
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407009987R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Kangoo II
- Roky výroby:10/2007-12/2021
LadneFelgi.pl

Model: LF268858
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407006UA0A
- Značka auta:Renault
- Model auta:Kangoo III
- Roky výroby:01/2020-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF268859
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:4031100Q0F
- Značka auta:Renault
- Model auta:Kangoo III
- Roky výroby:01/2020-12/2024




Moderní design
Perfektní padnutí
Vysoká odolnost
Doprava zdarma do 24 hodin
Individuální projekt
Oddaná pečovatelka









