LadneFelgi.pl

Model: LF268798
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407006UA0A
- Značka auta:Renault
- Model auta:Dokker
- Roky výroby:01/2019-12/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF268792
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407005642R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Clio IV
- Roky výroby:01/2012-12/2018
LadneFelgi.pl

Model: LF268787
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:40700A187R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Clio IV
- Roky výroby:01/2013-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF268788
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407001628R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Clio IV
- Roky výroby:01/2012-12/2018
LadneFelgi.pl

Model: LF268789
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407009322R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Clio IV
- Roky výroby:01/2012-12/2018
LadneFelgi.pl

Model: LF268790
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407009987R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Clio IV
- Roky výroby:01/2012-12/2018
LadneFelgi.pl

Model: LF268791
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:40700A187R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Clio IV
- Roky výroby:01/2012-12/2018
LadneFelgi.pl

Model: LF268781
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:40700A187R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Clio IV
- Roky výroby:01/2012-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF268782
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407005642R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Clio IV
- Roky výroby:06/2014-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF268783
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407004CB0B
- Značka auta:Renault
- Model auta:Clio IV
- Roky výroby:06/2014-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF268784
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407001628R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Clio IV
- Roky výroby:01/2013-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF268785
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407009322R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Clio IV
- Roky výroby:01/2013-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF268786
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407009987R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Clio IV
- Roky výroby:01/2013-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF268774
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:7701476638
- Značka auta:Renault
- Model auta:Clio III
- Roky výroby:04/2004-05/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF268775
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:7701478868
- Značka auta:Renault
- Model auta:Clio III
- Roky výroby:04/2004-05/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF268776
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407004CB0B
- Značka auta:Renault
- Model auta:Clio IV
- Roky výroby:03/2022-06/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF268777
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407004CB0B
- Značka auta:Renault
- Model auta:Clio IV
- Roky výroby:03/2022-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF268778
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407001628R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Clio IV
- Roky výroby:01/2012-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF268779
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407009322R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Clio IV
- Roky výroby:01/2012-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF268780
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407009987R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Clio IV
- Roky výroby:01/2012-12/2019




Moderní design
Perfektní padnutí
Vysoká odolnost
Doprava zdarma do 24 hodin
Individuální projekt
Oddaná pečovatelka









