LadneFelgi.pl

Model: LF268835
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407004CB0A
- Značka auta:Renault
- Model auta:Kadjar
- Roky výroby:01/2015-06/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF268836
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407004CB0B
- Značka auta:Renault
- Model auta:Kadjar
- Roky výroby:01/2015-06/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF268837
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407003VU0A
- Značka auta:Renault
- Model auta:Kadjar
- Roky výroby:01/2015-12/2021
LadneFelgi.pl

Model: LF268825
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407006UA0A
- Značka auta:Renault
- Model auta:Express
- Roky výroby:05/2019-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF268826
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:4031100Q0F
- Značka auta:Renault
- Model auta:Express
- Roky výroby:05/2019-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF268827
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407004CB0A
- Značka auta:Renault
- Model auta:Fluence
- Roky výroby:01/2015-12/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF268828
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407003743R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Fluence
- Roky výroby:01/2009-06/2021
LadneFelgi.pl

Model: LF268829
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407000435R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Fluence
- Roky výroby:01/2009-06/2021
LadneFelgi.pl

Model: LF268830
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407005578R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Fluence
- Roky výroby:01/2009-12/2009
LadneFelgi.pl

Model: LF268818
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:400012631R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Espace IV
- Roky výroby:01/2002-02/2015
LadneFelgi.pl

Model: LF268819
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407006UA0A
- Značka auta:Renault
- Model auta:Espace V
- Roky výroby:01/2020-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF268820
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:4031100Q0F
- Značka auta:Renault
- Model auta:Espace V
- Roky výroby:01/2020-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF268821
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407004CB0B
- Značka auta:Renault
- Model auta:Espace V
- Roky výroby:01/2015-12/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF268822
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407004CB0A
- Značka auta:Renault
- Model auta:Espace V
- Roky výroby:01/2016-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF268823
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407004CB0A
- Značka auta:Renault
- Model auta:Espace V
- Roky výroby:01/2015-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF268824
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407009322R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Express
- Roky výroby:01/2021-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF268817
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407002138R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Espace IV
- Roky výroby:01/2002-02/2015
LadneFelgi.pl

Model: LF268812
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:8200023746
- Značka auta:Renault
- Model auta:Espace
- Roky výroby:01/2002-02/2015
LadneFelgi.pl

Model: LF268813
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407002138R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Espace
- Roky výroby:01/2002-02/2015
LadneFelgi.pl

Model: LF268814
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:400012631R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Espace
- Roky výroby:01/2002-02/2015




Moderní design
Perfektní padnutí
Vysoká odolnost
Doprava zdarma do 24 hodin
Individuální projekt
Oddaná pečovatelka









