LadneFelgi.pl

Model: LF268815
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:400011621R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Espace
- Roky výroby:01/2002-02/2015
LadneFelgi.pl

Model: LF268816
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:8200023746
- Značka auta:Renault
- Model auta:Espace IV
- Roky výroby:01/2002-02/2015
LadneFelgi.pl

Model: LF268806
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407006UA0A
- Značka auta:Renault
- Model auta:Espace
- Roky výroby:01/2020-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF268807
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:4031100Q0F
- Značka auta:Renault
- Model auta:Espace
- Roky výroby:01/2020-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF268808
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407009322R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Espace
- Roky výroby:01/2017-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF268809
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407004CB0A
- Značka auta:Renault
- Model auta:Espace
- Roky výroby:01/2017-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF268810
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407004CB0B
- Značka auta:Renault
- Model auta:Espace
- Roky výroby:01/2017-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF268811
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407704CB1B
- Značka auta:Renault
- Model auta:Espace
- Roky výroby:01/2017-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF268799
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:4031100Q0F
- Značka auta:Renault
- Model auta:Dokker
- Roky výroby:01/2019-12/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF268800
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407005642R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Dokker
- Roky výroby:01/2013-03/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF268801
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407001628R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Dokker Stepway
- Roky výroby:01/2014-12/2018
LadneFelgi.pl

Model: LF268802
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407009322R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Dokker Stepway
- Roky výroby:01/2014-12/2018
LadneFelgi.pl

Model: LF268803
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407009987R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Dokker Stepway
- Roky výroby:01/2014-12/2018
LadneFelgi.pl

Model: LF268804
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407005642R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Duster
- Roky výroby:01/2018-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF268805
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407005642R
- Značka auta:Renault
- Model auta:Duster Oroch
- Roky výroby:01/2014-01/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF268793
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407004CB0B
- Značka auta:Renault
- Model auta:Clio IV
- Roky výroby:01/2012-12/2018
LadneFelgi.pl

Model: LF268794
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:8200253215
- Značka auta:Renault
- Model auta:Clio IV
- Roky výroby:01/2012-10/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF268795
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:8200924614
- Značka auta:Renault
- Model auta:Clio IV
- Roky výroby:01/2012-10/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF268796
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:7701476638
- Značka auta:Renault
- Model auta:Clio IV
- Roky výroby:01/2012-10/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF268797
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:7701478868
- Značka auta:Renault
- Model auta:Clio IV
- Roky výroby:01/2012-10/2014




Moderní design
Perfektní padnutí
Vysoká odolnost
Doprava zdarma do 24 hodin
Individuální projekt
Oddaná pečovatelka









