LadneFelgi.pl

Model: LF268397
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13348393
- Značka auta:Opel
- Model auta:Insignia
- Roky výroby:01/2008-04/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF268398
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13581560
- Značka auta:Opel
- Model auta:Insignia CT
- Roky výroby:01/2015-12/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF268389
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:39243434
- Značka auta:Opel
- Model auta:Insignia
- Roky výroby:08/2019-08/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF268390
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:39186445
- Značka auta:Opel
- Model auta:Insignia
- Roky výroby:08/2019-08/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF268391
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13597645
- Značka auta:Opel
- Model auta:Insignia
- Roky výroby:03/2017-12/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF268383
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13581560
- Značka auta:Opel
- Model auta:Corsa Van
- Roky výroby:06/2014-10/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF268384
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13581562
- Značka auta:Opel
- Model auta:Corsa Van
- Roky výroby:05/2006-05/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF268385
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13598775
- Značka auta:Opel
- Model auta:Corsa VXR
- Roky výroby:01/2015-12/2018
LadneFelgi.pl

Model: LF268386
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13594222
- Značka auta:Opel
- Model auta:Equinox
- Roky výroby:01/2011-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF268387
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13506028
- Značka auta:Opel
- Model auta:GTC
- Roky výroby:10/2015-06/2021
LadneFelgi.pl

Model: LF268388
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13594222
- Značka auta:Opel
- Model auta:GTC
- Roky výroby:10/2015-06/2021
LadneFelgi.pl

Model: LF268377
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13581560
- Značka auta:Opel
- Model auta:Corsa
- Roky výroby:06/2014-11/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF268378
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13581562
- Značka auta:Opel
- Model auta:Corsa
- Roky výroby:05/2006-05/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF268379
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13581560
- Značka auta:Opel
- Model auta:Corsa Opc
- Roky výroby:01/2015-06/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF268380
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13598775
- Značka auta:Opel
- Model auta:Corsa Opc
- Roky výroby:01/2015-06/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF268381
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13581561
- Značka auta:Opel
- Model auta:Corsa Van
- Roky výroby:11/2014-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF268382
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13581560
- Značka auta:Opel
- Model auta:Corsa Van
- Roky výroby:11/2014-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF268370
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:05154876AC
- Značka auta:Opel
- Model auta:Combo Tourer
- Roky výroby:03/2011-05/2018
LadneFelgi.pl

Model: LF268371
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:53104671
- Značka auta:Opel
- Model auta:Combo Tourer
- Roky výroby:03/2011-05/2018
LadneFelgi.pl

Model: LF268372
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13581561
- Značka auta:Opel
- Model auta:Corsa
- Roky výroby:12/2014-12/2020




Moderní design
Perfektní padnutí
Vysoká odolnost
Doprava zdarma do 24 hodin
Individuální projekt
Oddaná pečovatelka









