LadneFelgi.pl

Model: LF268373
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13581560
- Značka auta:Opel
- Model auta:Corsa
- Roky výroby:12/2014-06/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF268374
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13598775
- Značka auta:Opel
- Model auta:Corsa
- Roky výroby:12/2014-06/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF268375
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13506028
- Značka auta:Opel
- Model auta:Corsa
- Roky výroby:10/2014-06/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF268376
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13581562
- Značka auta:Opel
- Model auta:Corsa
- Roky výroby:06/2014-11/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF268367
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:05154876AC
- Značka auta:Opel
- Model auta:Combo Life
- Roky výroby:11/2011-07/2018
LadneFelgi.pl

Model: LF268368
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:53104671
- Značka auta:Opel
- Model auta:Combo Life
- Roky výroby:11/2011-07/2018
LadneFelgi.pl

Model: LF268369
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:05154876AA
- Značka auta:Opel
- Model auta:Combo Tourer
- Roky výroby:03/2011-05/2018
LadneFelgi.pl

Model: LF268366
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:05154876AA
- Značka auta:Opel
- Model auta:Combo Life
- Roky výroby:11/2011-07/2018
LadneFelgi.pl

Model: LF268360
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13172567
- Značka auta:Opel
- Model auta:Astra Van
- Roky výroby:07/2004-05/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF268361
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:24437708
- Značka auta:Opel
- Model auta:Astra Van
- Roky výroby:07/2004-05/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF268362
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13598775
- Značka auta:Opel
- Model auta:Cabrio
- Roky výroby:01/2013-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF268363
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13581560
- Značka auta:Opel
- Model auta:Cascada
- Roky výroby:06/2014-12/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF268364
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13348393
- Značka auta:Opel
- Model auta:Cascada
- Roky výroby:01/2013-05/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF268365
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:68241067AB
- Značka auta:Opel
- Model auta:Combo
- Roky výroby:10/2011-12/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF268354
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:39243434
- Značka auta:Opel
- Model auta:Astra Van
- Roky výroby:08/2019-03/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF268355
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:39186445
- Značka auta:Opel
- Model auta:Astra Van
- Roky výroby:08/2019-03/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF268356
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13506028
- Značka auta:Opel
- Model auta:Astra Van
- Roky výroby:07/2016-07/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF268357
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13594222
- Značka auta:Opel
- Model auta:Astra Van
- Roky výroby:07/2016-07/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF268358
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13581560
- Značka auta:Opel
- Model auta:Astra Van
- Roky výroby:06/2014-06/2016
LadneFelgi.pl

Model: LF268359
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13598775
- Značka auta:Opel
- Model auta:Astra Van
- Roky výroby:06/2014-06/2016




Moderní design
Perfektní padnutí
Vysoká odolnost
Doprava zdarma do 24 hodin
Individuální projekt
Oddaná pečovatelka









