LadneFelgi.pl

Model: LF267628
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:05154876AA
- Značka auta:Maserati
- Model auta:GT Coupe
- Roky výroby:01/2014-12/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF267629
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:05154876AC
- Značka auta:Maserati
- Model auta:GT Coupe
- Roky výroby:01/2014-12/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF267630
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A0009050030
- Značka auta:Maserati
- Model auta:GT Coupe
- Roky výroby:01/2014-12/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF267631
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:228887
- Značka auta:Maserati
- Model auta:GT Coupe
- Roky výroby:01/2002-12/2013
LadneFelgi.pl

Model: LF267632
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:50554747
- Značka auta:Maserati
- Model auta:Levante
- Roky výroby:01/2024-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF267633
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:50554747
- Značka auta:Maserati
- Model auta:Levante
- Roky výroby:01/2020-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF267620
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275
- Značka auta:Maserati
- Model auta:GranTurismo Sport
- Roky výroby:08/2017-12/2018
LadneFelgi.pl

Model: LF267621
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:7PP907275F
- Značka auta:Maserati
- Model auta:GranTurismo Sport
- Roky výroby:01/2013-07/2017
LadneFelgi.pl

Model: LF267622
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:314821
- Značka auta:Maserati
- Model auta:GranTurismo Sport
- Roky výroby:01/2019-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF267623
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:314821
- Značka auta:Maserati
- Model auta:GranTurismo Sport
- Roky výroby:08/2017-12/2018
LadneFelgi.pl

Model: LF267624
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:670175992
- Značka auta:Maserati
- Model auta:Grecale
- Roky výroby:01/2024-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF267625
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:670175992
- Značka auta:Maserati
- Model auta:Grecale
- Roky výroby:01/2022-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF267626
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:670002790
- Značka auta:Maserati
- Model auta:GT Coupe
- Roky výroby:03/2014-12/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF267617
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:314818
- Značka auta:Maserati
- Model auta:GranTurismo Sport
- Roky výroby:01/2019-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF267618
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275
- Značka auta:Maserati
- Model auta:GranTurismo Sport
- Roky výroby:01/2019-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF267619
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:314818
- Značka auta:Maserati
- Model auta:GranTurismo Sport
- Roky výroby:08/2017-12/2018
LadneFelgi.pl

Model: LF267612
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:282189
- Značka auta:Maserati
- Model auta:GranTurismo
- Roky výroby:09/2010-12/2013
LadneFelgi.pl

Model: LF267613
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:248887
- Značka auta:Maserati
- Model auta:GranTurismo
- Roky výroby:01/2008-12/2015
LadneFelgi.pl

Model: LF267614
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:224549
- Značka auta:Maserati
- Model auta:GranTurismo
- Roky výroby:01/2008-12/2010
LadneFelgi.pl

Model: LF267615
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:224549
- Značka auta:Maserati
- Model auta:GranTurismo
- Roky výroby:01/2007-08/2010




Moderní design
Perfektní padnutí
Vysoká odolnost
Doprava zdarma do 24 hodin
Individuální projekt
Oddaná pečovatelka









