LadneFelgi.pl

Model: LF267575
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:670034786-01
- Značka auta:Maserati
- Model auta:Ghibli
- Roky výroby:01/2013-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF267576
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:50554747
- Značka auta:Maserati
- Model auta:Ghibli
- Roky výroby:10/2018-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF267567
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A0055422318
- Značka auta:Maserati
- Model auta:Coupe
- Roky výroby:01/2001-12/2007
LadneFelgi.pl

Model: LF267568
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:50554747
- Značka auta:Maserati
- Model auta:Ghibli
- Roky výroby:01/2024-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF267569
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:50554747
- Značka auta:Maserati
- Model auta:Ghibli
- Roky výroby:01/2023-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF267570
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:05154876AA
- Značka auta:Maserati
- Model auta:Ghibli
- Roky výroby:01/2023-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF267566
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:224549
- Značka auta:Maserati
- Model auta:Coupe
- Roky výroby:01/2002-06/2009
LadneFelgi.pl

Model: LF267560
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:670034786-01
- Značka auta:Maserati
- Model auta:Alfieri
- Roky výroby:01/2019-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF267561
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:05154876AA
- Značka auta:Maserati
- Model auta:Alfieri
- Roky výroby:01/2016-12/2021
LadneFelgi.pl

Model: LF267562
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:05154876AC
- Značka auta:Maserati
- Model auta:Alfieri
- Roky výroby:01/2016-12/2021
LadneFelgi.pl

Model: LF267563
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:282189
- Značka auta:Maserati
- Model auta:Coupe
- Roky výroby:07/2009-12/2013
LadneFelgi.pl

Model: LF267564
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:248887
- Značka auta:Maserati
- Model auta:Coupe
- Roky výroby:01/2009-12/2015
LadneFelgi.pl

Model: LF267565
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:185189
- Značka auta:Maserati
- Model auta:Coupe
- Roky výroby:01/2002-06/2009
LadneFelgi.pl

Model: LF267553
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:AH521A159CA
- Značka auta:LAND ROVER
- Model auta:Range Rover Vogue
- Roky výroby:01/2013-12/2015
LadneFelgi.pl

Model: LF267554
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:BH521A159CA
- Značka auta:LAND ROVER
- Model auta:Range Rover Vogue
- Roky výroby:01/2010-12/2012
LadneFelgi.pl

Model: LF267555
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:4H231A159CC
- Značka auta:LAND ROVER
- Model auta:Range Rover Vogue
- Roky výroby:01/2005-12/2009
LadneFelgi.pl

Model: LF267556
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:185189
- Značka auta:Maserati
- Model auta:4200
- Roky výroby:01/2001-12/2007
LadneFelgi.pl

Model: LF267557
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A0055422318
- Značka auta:Maserati
- Model auta:4200 GT/Coupe
- Roky výroby:01/2002-12/2007
LadneFelgi.pl

Model: LF267558
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:670106084
- Značka auta:Maserati
- Model auta:Alfieri
- Roky výroby:01/2020-06/2021
LadneFelgi.pl

Model: LF267559
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:670002790
- Značka auta:Maserati
- Model auta:Alfieri
- Roky výroby:01/2019-12/2019




Moderní design
Perfektní padnutí
Vysoká odolnost
Doprava zdarma do 24 hodin
Individuální projekt
Oddaná pečovatelka









