LadneFelgi.pl

Model: LF267592
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:05154876AA
- Značka auta:Maserati
- Model auta:GranCabrio
- Roky výroby:07/2015-12/2017
LadneFelgi.pl

Model: LF267590
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:314818
- Značka auta:Maserati
- Model auta:GranCabrio
- Roky výroby:01/2017-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF267591
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A0009050030
- Značka auta:Maserati
- Model auta:GranCabrio
- Roky výroby:01/2017-12/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF267584
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:670002790
- Značka auta:Maserati
- Model auta:Ghibli
- Roky výroby:01/2013-12/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF267585
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:670034786-01
- Značka auta:Maserati
- Model auta:Ghibli
- Roky výroby:01/2013-12/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF267586
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:50554748
- Značka auta:Maserati
- Model auta:Ghibli
- Roky výroby:01/2021-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF267587
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:670034787
- Značka auta:Maserati
- Model auta:Ghibli
- Roky výroby:01/2018-12/2018
LadneFelgi.pl

Model: LF267588
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:670034787
- Značka auta:Maserati
- Model auta:Ghibli
- Roky výroby:01/2014-12/2017
LadneFelgi.pl

Model: LF267589
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:282189
- Značka auta:Maserati
- Model auta:GrabSport Cabrio
- Roky výroby:01/2007-12/2015
LadneFelgi.pl

Model: LF267577
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:05154876AA
- Značka auta:Maserati
- Model auta:Ghibli
- Roky výroby:10/2018-12/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF267578
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A0009050030
- Značka auta:Maserati
- Model auta:Ghibli
- Roky výroby:10/2018-12/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF267579
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:05154876AA
- Značka auta:Maserati
- Model auta:Ghibli
- Roky výroby:01/2014-09/2018
LadneFelgi.pl

Model: LF267580
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A0009050030
- Značka auta:Maserati
- Model auta:Ghibli
- Roky výroby:01/2014-09/2018
LadneFelgi.pl

Model: LF267581
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:670106084
- Značka auta:Maserati
- Model auta:Ghibli
- Roky výroby:01/2013-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF267582
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:670002790
- Značka auta:Maserati
- Model auta:Ghibli
- Roky výroby:01/2013-12/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF267583
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:670034786-01
- Značka auta:Maserati
- Model auta:Ghibli
- Roky výroby:01/2013-12/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF267571
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A0009050030
- Značka auta:Maserati
- Model auta:Ghibli
- Roky výroby:01/2023-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF267572
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:05154876AA
- Značka auta:Maserati
- Model auta:Ghibli
- Roky výroby:10/2021-12/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF267573
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A0009050030
- Značka auta:Maserati
- Model auta:Ghibli
- Roky výroby:10/2021-12/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF267574
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:670002790
- Značka auta:Maserati
- Model auta:Ghibli
- Roky výroby:01/2013-12/2023




Moderní design
Perfektní padnutí
Vysoká odolnost
Doprava zdarma do 24 hodin
Individuální projekt
Oddaná pečovatelka









