Felgi GMP Italia

Model: SPARTA
1 842,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
460,50 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- ET Späť:37
- Nosnosť [kg]:965
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi GMP Italia

Model: SPARTA
1 866,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
466,58 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:10.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:37
- ET Späť:43
- Nosnosť [kg]:965
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi GMP Italia

Model: SPARTA
1 842,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
460,50 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- ET Späť:37
- Nosnosť [kg]:965
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi GMP Italia

Model: QSTAR
1 198,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
299,50 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x112
- ET:34
- ET Späť:48
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi GMP Italia

Model: QSTAR
1 260,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
315,13 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x112
- ET:34
- ET Späť:48
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi GMP Italia

Model: GUNNER
1 806,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
451,70 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x112
- ET:25
- ET Späť:20
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi GMP Italia

Model: GUNNER
1 721,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
430,25 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:770
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: GUNNER
1 638,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
409,50 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:770
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: STELLAR
1 721,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
430,25 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: SPARTA
1 339,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
334,88 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:965
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: GUNNER
1 638,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
409,50 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:26
- Nosnosť [kg]:770
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: ULTRIVITY
1 653,70 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
413,43 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: ULTRIVITY
1 721,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
430,25 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: GUNNER
1 256,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
314,15 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:940
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: ULTRIVITY
1 721,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
430,25 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: REBEL
1 152,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
288,05 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:38
- Nosnosť [kg]:925
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: SPARTA
1 271,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
317,80 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:965
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: GUNNER
1 196,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
299,03 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:20
- Nosnosť [kg]:875
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5131
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Nosnosť [kg]:860
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer
Tu je bestseller

Model: XF995
999,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
249,75 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x120
- ET:30
- Nosnosť [kg]:620
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









