Felgi GMP Italia

Model: EVENTO
1 196,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
299,03 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Nosnosť [kg]:925
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: SPECTER
937,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
234,40 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:825
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: QSTAR
1 038,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
259,50 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:20
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: SPECTER
1 038,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
259,50 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x120
- ET:40
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: ATOM
1 178,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
294,63 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:730
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: SPARTA
1 339,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
334,88 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:965
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: QSTAR
1 239,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
309,75 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:34
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: GUNNER
1 256,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
314,15 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:20
- Nosnosť [kg]:875
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: GUNNER
1 256,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
314,15 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: GUNNER
1 256,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
314,15 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:940
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: REBEL
1 231,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
307,80 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:20
- Nosnosť [kg]:925
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: SWAN
1 038,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
259,50 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: SPARTA
1 612,70 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
403,18 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:965
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: GUNNER
1 196,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
299,03 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:940
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: GUNNER
1 721,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
430,25 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:26
- Nosnosť [kg]:770
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: GUNNER
1 256,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
314,15 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:25
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: GUNNER
1 256,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
314,15 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:33
- Nosnosť [kg]:925
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: GUNNER
1 721,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
430,25 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x108
- ET:40
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: GUNNER
1 721,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
430,25 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:26
- Nosnosť [kg]:770
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: EVENTO
1 193,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
298,30 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Nosnosť [kg]:925
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









