GT Fusion Forged
V propagácii

Model: CG077
Bežná cena: 3 162,20 € hruby2 371,70 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
Najnižšia cena produktu za 30 dní pred zľavou: 2 529,80 €592,93 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:42
- Spôsob výroby:Forged
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):4 identické
GT Fusion Forged

Model: CG049
Bežná cena: 3 433,20 € hruby2 574,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
Najnižšia cena produktu za 30 dní pred zľavou: 2 746,60 €643,73 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:40
- Spôsob výroby:Forged
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1058
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1262
888,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
222,20 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:50
- Nosnosť [kg]:1250
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX191
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:42.5
- Nosnosť [kg]:1000
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: 7961F
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:15
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
GT Fusion Forged
V propagácii

Model: CG077
Bežná cena: 3 433,20 € hruby2 574,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
Najnižšia cena produktu za 30 dní pred zľavou: 2 746,60 €643,73 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:42
- Spôsob výroby:Forged
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):4 identické
GT Fusion Forged
V propagácii
Imunita

Model: CG061
Bežná cena: 4 951,00 € hruby3 713,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
Najnižšia cena produktu za 30 dní pred zľavou: 3 960,70 €928,30 € / ks hruby- Priemer diskov:23"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:40
- Spôsob výroby:Forged
- Nosnosť [kg]:950
- Variant (šírka):4 identické
GT Fusion Forged
Imunita

Model: CG061
Bežná cena: 3 433,20 € hruby2 574,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
Najnižšia cena produktu za 30 dní pred zľavou: 2 746,60 €643,73 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:40
- Spôsob výroby:Forged
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: XF995
999,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
249,75 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x120
- ET:30
- Nosnosť [kg]:620
- Variant (šírka):4 identické
Smitherim

Model: BY956
877,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:34
- ET Späť:38
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané
Smitherim

Model: IN3616F
730,70 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:18"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:10.5"
- Rozteč:5x120
- ET:15
- ET Späť:20
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):Zmiešané
Smitherim

Model: SM02
3 192,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:19"
- Šírka:10"
- Šírka zadného ráfika:12.0"
- Rozteč:5x120
- ET:43
- ET Späť:59
- Spôsob výroby:Forged
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):Zmiešané
- Veľkosť zadného ráfika:20"
Smitherim

Model: SM15
4 539,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:23"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:40
- Spôsob výroby:Forged
- Nosnosť [kg]:1035
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1057
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:10"
- Šírka zadného ráfika:11.0"
- Rozteč:5x120
- ET:40
- ET Späť:37
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: B1515
888,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
222,20 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:50
- Nosnosť [kg]:1250
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX019F
1 170,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
292,50 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x120
- ET:33
- ET Späť:40
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: B1515
621,70 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
155,43 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x120
- ET:55
- Nosnosť [kg]:1000
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Zľava

Model: L2413
975,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
243,78 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x120
- ET:20
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BK273
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x112
- ET:25
- ET Späť:41
- Variant (šírka):Zmiešané




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









