felgi RacingLine

Model: I0257
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:42
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Toyota OE

Model: PW457-42000
487,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
121,90 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:35
- Stredový otvor:67.1
- Variant (šírka):4 identické
MAK

Model: HIGHLANDS
609,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,33 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:50
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
V propagácii

Model: RA6088
Bežná cena: 731,00 € hruby612,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
Najnižšia cena produktu za 30 dní pred zľavou: 682,70 €153,00 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:6x114.3
- ET:40
- Stredový otvor:67.1
- Variant (šírka):4 identické
Smitherim

Model: SM22
4 036,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:21"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Spôsob výroby:Forged
- Nosnosť [kg]:950
- Variant (šírka):4 identické
Smitherim

Model: SM01
3 388,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:21"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Spôsob výroby:Forged
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX024F
743,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
185,85 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x108
- ET:40
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
Smitherim
Zľava

Model: YF5694
106,50 € / ks. hruby
pozadu
ks.
hruby
- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:620
- Variant (šírka):4 identické
Smitherim
Zľava

Model: YF5694
106,50 € / ks. hruby
pozadu
ks.
hruby
- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:620
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: D1926
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:51
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: B1927
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:51
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BY479
438,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
109,63 € / ks hruby- Priemer diskov:13"
- Šírka:6"
- Rozteč:4x100
- ET:30
- Nosnosť [kg]:350
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1242
448,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
112,08 € / ks hruby- Priemer diskov:15"
- Šírka:6"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: H4101
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x108
- ET:40
- Nosnosť [kg]:735
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5567
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:48
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FE190
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:51
- Nosnosť [kg]:660
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: D1926
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:51
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1059
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x108
- ET:42
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX036
633,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
158,48 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x114.3
- ET:38
- Nosnosť [kg]:705
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BY479
438,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
109,63 € / ks hruby- Priemer diskov:13"
- Šírka:6"
- Rozteč:4x100
- ET:25
- Nosnosť [kg]:350
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









