felgi RacingLine

Model: BY479
438,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
109,63 € / ks hruby- Priemer diskov:13"
- Šírka:6"
- Rozteč:4x100
- ET:25
- Nosnosť [kg]:350
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1059
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x108
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1058
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x108
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1059
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5087
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:45
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: B5518
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:51
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
marka niezdefiniowana

Model: Nokian 245/45 R19 + Felgi FBX345 MB 5x114.3
1 851,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:19"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:51
- Variant (šírka):4 identické
- Rozmer pneumatík:245/45 R19
- Index rýchlosti:V - 240 km/h
- Index kapacity:102 - 850 kg
- Sezóna:Zimowe
- Rok výroby pneumatik:2025
- Oznaczenia opon:P
- Štítok:B B 71 dB
marka niezdefiniowana

Model: Michelin 245/45 R19 + Felgi FBX345 MB 5x114.3
2 016,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:19"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:51
- Variant (šírka):4 identické
- Rozmer pneumatík:245/45 R19
- Index rýchlosti:V - 240 km/h
- Index kapacity:102 - 850 kg
- Sezóna:Zimowe
- Rok výroby pneumatik:2026
- Oznaczenia opon:XL
- Štítok:C B 72 dB
marka niezdefiniowana

Model: Continental 245/45 R19 Felgi FBX345 MB 5x114.
1 978,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:19"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:51
- Variant (šírka):4 identické
- Rozmer pneumatík:245/45 R19
- Index rýchlosti:H - 210 km/h
- Index kapacity:102 - 850 kg
- Homologácia pneumatiky:Mercedes - MO
- Sezóna:Zimowe
- Rok výroby pneumatik:2026
- Oznaczenia opon:FR
- Štítok:C B 72 dB
marka niezdefiniowana

Model: Hankook 245/45 R19 + Felgi FBX345 MB 5x114.3
1 786,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:19"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:51
- Variant (šírka):4 identické
- Rozmer pneumatík:245/45 R19
- Index rýchlosti:V - 240 km/h
- Index kapacity:102 - 850 kg
- Sezóna:Zimowe
- Rok výroby pneumatik:2026
- Oznaczenia opon:MFS
marka niezdefiniowana

Model: Pirelli 245/45 R19 + Felgi FBX345 MB 5x114.3
1 878,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:19"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:51
- Variant (šírka):4 identické
- Rozmer pneumatík:245/45 R19
- Index rýchlosti:H - 210 km/h
- Index kapacity:102 - 850 kg
- Sezóna:Zimowe
- Rok výroby pneumatik:2024
- Oznaczenia opon:XL
- Štítok:C D 70 dB
marka niezdefiniowana

Model: Hankook 235/50 R19 + Felgi FBX345 MB 5x114.3
1 749,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:19"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:51
- Variant (šírka):4 identické
- Rozmer pneumatík:235/50 R19
- Index rýchlosti:H - 210 km/h
- Index kapacity:103 - 875 kg
- Homologácia pneumatiky:Audi - AO
- Sezóna:Zimowe
- Rok výroby pneumatik:2026
- Oznaczenia opon:MFS
marka niezdefiniowana

Model: Pirelli 235/50 R19 + Felgi FBX345 MB 5x114.3
1 803,70 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:19"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:51
- Variant (šírka):4 identické
- Rozmer pneumatík:235/50 R19
- Index rýchlosti:V - 240 km/h
- Index kapacity:103 - 875 kg
- Sezóna:Zimowe
- Rok výroby pneumatik:2026
- Oznaczenia opon:XL
- Štítok:C B 69 dB
marka niezdefiniowana

Model: Continental 235/50 R19 Felgi FBX345 MB 5x114.
1 927,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:19"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:51
- Variant (šírka):4 identické
- Rozmer pneumatík:235/50 R19
- Index rýchlosti:V - 240 km/h
- Index kapacity:103 - 875 kg
- Sezóna:Zimowe
- Rok výroby pneumatik:2026
- Oznaczenia opon:FR
- Štítok:C B 71 dB
marka niezdefiniowana

Model: Michelin 235/50 R19 + Felgi FBX345 MB 5x114.3
1 967,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:19"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:51
- Variant (šírka):4 identické
- Rozmer pneumatík:235/50 R19
- Index rýchlosti:V - 240 km/h
- Index kapacity:103 - 875 kg
- Sezóna:Zimowe
- Rok výroby pneumatik:2026
- Oznaczenia opon:XL
- Štítok:B B 71 dB
marka niezdefiniowana

Model: Bridgestone 235/50 R19 Felgi FBX345 MB 5x114.
1 870,70 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:19"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:51
- Variant (šírka):4 identické
- Rozmer pneumatík:235/50 R19
- Index rýchlosti:V - 240 km/h
- Index kapacity:103 - 875 kg
- Sezóna:Zimowe
- Rok výroby pneumatik:2025
- Oznaczenia opon:XL
- Štítok:C A 72 dB
marka niezdefiniowana

Model: Nokian 235/50 R19 + Felgi FBX345 MB 5x114.3
1 779,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:19"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:51
- Variant (šírka):4 identické
- Rozmer pneumatík:235/50 R19
- Index rýchlosti:V - 240 km/h
- Index kapacity:103 - 875 kg
- Sezóna:Zimowe
- Rok výroby pneumatik:2026
- Oznaczenia opon:SUV
- Štítok:C B 70 dB
marka niezdefiniowana

Model: Hankook 235/50 R19 + Felgi FBX345 MB 5x114.3
1 743,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:19"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:51
- Variant (šírka):4 identické
- Rozmer pneumatík:235/50 R19
- Index rýchlosti:V - 240 km/h
- Index kapacity:103 - 875 kg
- Sezóna:Zimowe
- Rok výroby pneumatik:2026
- Oznaczenia opon:MFS
marka niezdefiniowana

Model: Bridgestone 245/40 R19 Felgi FBX345 MB 5x114.
1 972,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:19"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:51
- Variant (šírka):4 identické
- Rozmer pneumatík:245/40 R19
- Index rýchlosti:W - 270 km/h
- Index kapacity:98 - 750 kg
- Sezóna:Zimowe
- Rok výroby pneumatik:2026
- Oznaczenia opon:ENLITEN
- Štítok:C B 72 dB
marka niezdefiniowana

Model: Nokian 245/50 R19 + Felgi FBX345 MB 5x114.3
1 691,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:19"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:51
- Variant (šírka):4 identické
- Rozmer pneumatík:245/50 R19
- Index rýchlosti:V - 240 km/h
- Index kapacity:105 - 925 kg
- Sezóna:Zimowe
- Rok výroby pneumatik:2026
- Oznaczenia opon:SUV
- Štítok:C B 70 dB




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









