felgi RacingLine

Model: A5898
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:51
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: SPARTA
1 866,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
466,58 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:10.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:37
- ET Späť:43
- Nosnosť [kg]:965
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi GMP Italia

Model: SPECTER
1 021,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
255,38 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x114.3
- ET:32
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: SPARTA
1 866,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
466,58 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:10.5''
- Rozteč:5x114.3
- ET:43
- Nosnosť [kg]:965
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: SPARTA
1 842,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
460,50 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x114.3
- ET:37
- Nosnosť [kg]:965
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BK575
365,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
91,40 € / ks hruby- Priemer diskov:13"
- Šírka:5.5"
- Rozteč:4x100
- ET:35
- Nosnosť [kg]:500
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX035
621,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
155,38 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX035
621,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
155,38 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x108
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: Y1144
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x108
- ET:45
- Nosnosť [kg]:860
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX041
999,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
249,75 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x108
- ET:40
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: D1926
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:51
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: HX042
1 170,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
292,50 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x108
- ET:40
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: L1061
448,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
112,08 € / ks hruby- Priemer diskov:15"
- Šírka:6"
- Rozteč:5x114.3
- ET:42
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5762
448,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
112,08 € / ks hruby- Priemer diskov:15"
- Šírka:6"
- Rozteč:5x114.3
- ET:45
- Nosnosť [kg]:620
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5087
448,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
112,08 € / ks hruby- Priemer diskov:15"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x108
- ET:45
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: LU263
448,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
112,08 € / ks hruby- Priemer diskov:15"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1242
512,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
128,00 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x108
- ET:40
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1242
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5253
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x108
- ET:36
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5253
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









