felgi RacingLine

Model: B1278
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:53
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FE175
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:53
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: E236
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:42
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BY115
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x108
- ET:49
- Nosnosť [kg]:735
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FE175
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6"
- Rozteč:5x114.3
- ET:50
- Nosnosť [kg]:650
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FE173
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:50
- Nosnosť [kg]:650
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BY115
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x108
- ET:46
- Variant (šírka):4 identické
Felgi SDT Stahlrader

Model: SDT2617
43,70 € / ks. hruby
pozadu
ks.
hruby
- Priemer diskov:15"
- Šírka:5.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:47




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









