felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: Y1283
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:4x98
- ET:35
- Nosnosť [kg]:515
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: D1797
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:45
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer
Tu je bestseller

Model: XF995
999,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
249,75 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x120
- ET:30
- Nosnosť [kg]:620
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: FBX007
1 090,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
272,50 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- ET Späť:40
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: Y1274
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:32
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: I5580
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:10"
- Šírka zadného ráfika:11.0"
- Rozteč:5x120
- ET:20
- ET Späť:43
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: I5658
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x160
- ET:48
- Nosnosť [kg]:1000
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: I0384
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:33
- ET Späť:38
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: I5598
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:26
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: Y5985B
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x112
- ET:26
- ET Späť:19
- Nosnosť [kg]:955
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: L2387
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x110
- ET:34
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: A5832
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: B5287
594,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
148,73 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: Y5909B
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:34.5
- ET Späť:35.5
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: L1664
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x110
- ET:33
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: B1110
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:4x100
- ET:45
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: D1926
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:51
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: B5762
448,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
112,08 € / ks hruby- Priemer diskov:15"
- Šírka:6"
- Rozteč:4x100
- ET:40
- Nosnosť [kg]:620
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: XE629
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:10.5"
- Rozteč:5x112
- ET:32
- ET Späť:38
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: L1664
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x110
- ET:33
- ET Späť:34
- Variant (šírka):Zmiešané




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









