Felgi SDT Stahlrader
Tu je bestseller

Model: SDT264664
59,80 € / ks. hruby
pozadu
ks.
hruby
- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:6x125
- ET:68
- Nosnosť [kg]:1050
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: D1797
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:45
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: BY479
762,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
190,73 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer
Tu je bestseller

Model: XF995
999,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
249,75 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x120
- ET:30
- Nosnosť [kg]:620
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: FBX007
1 090,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
272,50 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: Y1274
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:32
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller
Zľava

Model: B1803
707,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
176,90 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x120
- ET:20
- ET Späť:15
- Nosnosť [kg]:740
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: B1803
736,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
184,08 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:20
- Nosnosť [kg]:740
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: B3025
646,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
161,53 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:6x130
- ET:54
- Nosnosť [kg]:1400
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: BK690
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: B5964
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:26
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: B1110
448,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
112,08 € / ks hruby- Priemer diskov:15"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:4x100
- ET:40
- Nosnosť [kg]:500
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: BK533
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x105
- ET:39
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: B1242
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: B5762
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:43
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: I5498
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:26
- ET Späť:37
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: I5498
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:26
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: B5920
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:35
- Nosnosť [kg]:620
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: L1432
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x110
- ET:41
- Nosnosť [kg]:550
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: 7961F
621,70 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
155,43 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x120
- ET:30
- ET Späť:25
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









