Felgi SDT Stahlrader
Tu je bestseller

Model: SDT50155
60,50 € / ks. hruby
pozadu
ks.
hruby
- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:50
Felgi SDT Stahlrader
Tu je bestseller

Model: SDT50153
62,70 € / ks. hruby
pozadu
ks.
hruby
- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:39
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: XE136
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x108
- ET:45
- Nosnosť [kg]:955
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: B5083
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: FE179
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x130
- ET:48
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: BY479
719,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
179,83 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: FE177
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:45
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: SK516
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x112
- ET:46
- Nosnosť [kg]:675
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: BK206
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:46
- Nosnosť [kg]:1000
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: BY959
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:49
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: BK663
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: BY773
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:20
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi SDT Stahlrader
Tu je bestseller

Model: SDT4135
38,80 € / ks. hruby
pozadu
ks.
hruby
- Priemer diskov:15"
- Šírka:6"
- Rozteč:4x100
- ET:39
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: BY298
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: A5040
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:10.5''
- Rozteč:5x120
- ET:45
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









