felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: IN292
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:27
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: E236
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x115
- ET:41
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: I0293
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:25
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: D2019
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:45
- Nosnosť [kg]:725
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: B1110
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:50
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller
Imunita

Model: B1794
585,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
146,28 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:11
- Nosnosť [kg]:675
- Variant (šírka):4 identické
Felgi SDT Stahlrader
Tu je bestseller

Model: SDT81609
46,10 € / ks. hruby
pozadu
ks.
hruby
- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
Felgi SDT Stahlrader
Tu je bestseller

Model: SDT81608
44,90 € / ks. hruby
pozadu
ks.
hruby
- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:39
Felgi SDT Stahlrader
Tu je bestseller

Model: SDT81607
42,40 € / ks. hruby
pozadu
ks.
hruby
- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:46
Felgi SDT Stahlrader
Tu je bestseller

Model: SDT81604
46,10 € / ks. hruby
pozadu
ks.
hruby
- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x108
- ET:50
Felgi SDT Stahlrader
Tu je bestseller

Model: SDT81602
46,10 € / ks. hruby
pozadu
ks.
hruby
- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:4x108
- ET:26
Felgi SDT Stahlrader
Tu je bestseller

Model: SDT81601
38,80 € / ks. hruby
pozadu
ks.
hruby
- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:4x108
- ET:20
Felgi SDT Stahlrader
Tu je bestseller

Model: SDT81600
60,70 € / ks. hruby
pozadu
ks.
hruby
- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:4x100
- ET:37
Felgi SDT Stahlrader
Tu je bestseller

Model: SDT81598
43,70 € / ks. hruby
pozadu
ks.
hruby
- Priemer diskov:15"
- Šírka:6"
- Rozteč:4x100
- ET:40
Felgi SDT Stahlrader
Tu je bestseller

Model: SDT81597
46,10 € / ks. hruby
pozadu
ks.
hruby
- Priemer diskov:15"
- Šírka:5.5"
- Rozteč:4x100
- ET:45
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: B2027
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi SDT Stahlrader
Tu je bestseller

Model: SDT81519
53,40 € / ks. hruby
pozadu
ks.
hruby
- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x112
- ET:40
Felgi SDT Stahlrader
Tu je bestseller

Model: SDT81518
60,20 € / ks. hruby
pozadu
ks.
hruby
- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:35
felgi RacingLine
Tu je bestseller
Zľava

Model: YS214
848,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
212,08 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: I5163
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









