felgi RacingLine

Model: B1796
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:42.5
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: MATISSE
779,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
194,88 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:45
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: Q1131
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x100
- ET:35
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: 3S1282
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x100
- ET:39
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: GUNNER
1 256,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
314,15 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x120
- ET:40
- Nosnosť [kg]:860
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: MATISSE
721,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
180,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: Y1274
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:33
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: HX041
999,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
249,75 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX035
743,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
185,85 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x100
- ET:35
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: Y1274
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:32
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX254
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x100
- ET:39
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX254
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x100
- ET:39
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: H5080
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:45
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: A1025
762,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
190,73 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: D1926
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:51
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5952
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x100
- ET:45
- Nosnosť [kg]:620
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: Y1118
1 016,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
254,20 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x114.3
- ET:30
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: SF501
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:50
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FE224
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:35
- Nosnosť [kg]:600
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: Y1274
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:33
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









