Felgi GMP Italia

Model: REBEL
1 231,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
307,80 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BK747
646,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
161,53 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x108
- ET:46
- Nosnosť [kg]:1400
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BY479
609,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,38 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x120
- ET:25
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: H3318F
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:51
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: SPECTER
885,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
221,48 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:43
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: CARTESIO
908,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
227,08 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:650
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: ATOM
826,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
206,58 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:730
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX142
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Zľava

Model: L2413
975,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
243,78 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x120
- ET:20
- ET Späť:25
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: B1048
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:44
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1048
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5909
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:7.5"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- ET Späť:45
- Nosnosť [kg]:790
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: B5909
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX142
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: YF7075
1 097,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,28 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:52
- Nosnosť [kg]:1075
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: YF7075
1 097,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,28 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:52
- Nosnosť [kg]:1075
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: YF0435
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FE236
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:41
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX162
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:30.1
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX162
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:41.5
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









